Dłonie są wizytówką człowieka. W naszym salonie każdy znajdzie coś dla siebie. Po dokładnym wywiadzie i zdiagnozowaniu płytki paznokciowej dobierzemy odpowiednią metodę pielęgnacji lub stylizacji paznokci. Wprowadzając manicure kombinowany do każdej usługi stylizacji paznokci z malowaniem płytki klient ma pewność, że odrost nie będzie tak widoczny jak przy klasycznym manicure hybrydowym czy żelowym. Staramy się aby każdy zabieg był wykonany z dużą precyzją i dokładnością. Śledząc na bieżąco obowiązujące trendy, podnosząc nasze kwalifikacje oraz mając do wyboru szeroką gamę usług zadowolimy nawet najbardziej wymagających klientów.

Szukając sposobu na trwały, ale i nieszkodliwy dla paznokci manicure, traficie w końcu na tak zwany manicure hybrydowy. Popularny zabieg jest alternatywą dla tipsów, utrzymuje się przez około 2 tygodnie i polega na nałożeniu na płytkę mieszanki zwykłego lakieru do paznokci i elastycznego żelu. Główną zaletą hybrydowego manicure‚u jest jego trwałość – hybryda na paznokciach utrzymuje się na paznokciach do dwóch tygodni. Pomimo swojej ceny, znacznie przewyższającej koszt tradycyjnego lakieru do paznokci, hybrydowy manicure zdobywa coraz szersze grono zwolenniczek. Pomimo swojej ceny, znacznie przewyższającej koszt tradycyjnego lakieru do paznokci, hybrydowy manicure zdobywa coraz szersze grono zwolenniczek. Pomimo swojej ceny, znacznie przewyższającej koszt tradycyjnego lakieru do paznokci, hybrydowy manicure zdobywa coraz szersze grono zwolenniczek.

Pomimo swojej ceny, znacznie przewyższającej koszt tradycyjnego lakieru do paznokci, hybrydowy manicure zdobywa coraz szersze grono zwolenniczek. Pomimo swojej ceny, znacznie przewyższającej koszt tradycyjnego lakieru do paznokci, hybrydowy manicure zdobywa coraz szersze grono zwolenniczek.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *