Photo by Haley Rivera on Unsplash
Photo by Haley Rivera on Unsplash

Stylizacja rzęs

RZĘSY 1:1

Przedłużanie sztucznych rzęs metodą „1:1” jest najnowocześniejszym sposobem na wydłużenie, optyczne zagęszczenie, pogrubienie i jednoczesne podkręcenie naturalnych rzęs. Efekt jest niezwykle naturalny, gdyż sztuczne rzęsy są bardzo lekkie i niewiele różnią się od tych naturalnie rosnących na powiece. Zabieg przedłużania rzęs jest przeznaczony dla osób w każdym wieku. Niewątpliwą zaletą sztucznych rzęs jest brak konieczności ich tuszowania, rzęsy są odporne na wodę, pot i łzy, można w nich pływać oraz opalać się. Po założeniu rzęs metodą „1:1″ możesz cieszyć sie efektem kuszącego spojrzenia na zawsze. Ponieważ rzęsy mają swój czas wzrostu, w pewnym momencie wypadają, a w ich miejscu narastają nowe. Rzęsy można uzupełniać co 4 tygodnie.

oko

NOWOŚĆ – RZĘSY RUSSIAN VOLUME 3D-5D

Rzęsy objętościowe charakteryzują się sprężystą, delikatną strukturą oraz lekkością, które powodują efekt pogrubienia i niesamowitej objętości rzęs. Są lekkie, dzięki czemu nie obciążają i nie powodują uszkodzeń rzęs naturalnych, wygodne w aplikacji. Efekt rzęs 3D-5D sprawia, że oko wygląda zjawiskowo.

BLINK EXPRESS

To najnowsza metoda przedłużania rzęs, stworzona przez Secret Lashes. Rzęsy aplikowane są w pozycji siedzącej w 30 minut. Doskonała alternatywa na specjalne wyjścia, takie jak: śluby, sesje zdjęciowe, stylizacje wieczorne, wesela, studniówki. Rzęsy utrzymują się do dwóch tygodni a ich aplikacja jest szybka i przyjemna.

KĘPKI DOKLEJONE PODCZAS MAKIJAŻU

Trwałość do 3 dni.

MAKIJAZE

Doklejenie kępek rzęs podczas makijażu

Makijaż próbny

Makijaż okolicznościowy

Makijaż ślubny

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *