Makijaż permanentny wykonywany jest za pomocą profesjonalnego sprzętu z użyciem barwników najwyższej jakości. Jest to doskonały sposób na subtelne poprawienie walorów urody oraz skorygowanie niedoskonałości np. linii brwi.

Makijaż permanentny ma szeroką gamę zastosowań: od podkreślenia zarysu brwi, zagęszczenia ich, wykonania kresek na powiekach czy wyostrzenia konturu ust, lub wzmocnienia ich kolorytu służy także do zabiegów medycznych takich jak np rekonstrukcja brodawek sutkowych. śam efekt zabiegu widoczny jest przez kilka lat.

PERFEKCYJNE BRWI

Niestety często z powodu nadmiernego wyrywania włosków, czynników genetycznych czy chorób brwi są przerzedzone i nierówne, tracąc tym samym swój urok i kształt. W takich przypadkach makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem, aby uzyskać idealne brwi o jakich marzysz. Za pomocą idealnego kształtu brwi, możemy poprawić wygląd całej twarzy, a odpowiedni kształt sprawi, że będziemy wyglądać dużo atrakcyjniej a nawet młodziej. Pigmentację brwi wykonujemy różnymi metodami od microbladingu poprzez wszystkie najnowsze metody pudrowe.

WYRAZISTE SPOJRZENIE

Kreski, które dają efekt perfekcyjnego eyelinera a przy tym się nie rozmazują? Tak, teraz to możliwe! Teraz nie będziesz musiała przejmować się rozmytym makijażem, nawet podczas wytężonego wysiłku fizycznego takiego jak pływanie, siłownia czy sauna. Ponadto dzięki permanentnym kreskom Twoje rzęsy będą sprawiały wrażenie grubszych i gęstszych, a oczy zyskają wyraziste spojrzenie. Makijaż permanentny jest również świetnym rozwiązaniem dla osób, które używają szkła kontaktowe oraz mają problemy ze wzrokiem. Do wyboru są różne rodzaje kresek: dolna i górna oraz kreska zagęszczająca linię rzęs lub dekoracyjna, w różnej odsłonie.

ZABIEG

Dbając o komfort klientek każdy zabieg poprzedzony jest bezpłatną konsultacją w trakcie, której w profesjonalny sposób doradzimy kolor i kształty brwi, oraz kresek. Przed wykonaniem makijażu na życzenie klienta, skóra objęta zabiegiem znieczulana jest miejscowo za pomocą preparatów znieczulających najczęściej w formie maści. W trakcie zabiegu (jeśli jest to konieczne) znieczulenie jest powtarzane.

Po okresie ok. miesiąca należy wykonać korektę. Ma ona na celu ostateczne dopracowanie kresek ich ewentualne wydłużenie, przyciemnienie, czyli utrwalenie rezultatów. Podobnie w przypadku brwi.

Po zabiegu nie zaleca się przez okres ok. 10 dni korzystania z siłowni, sauny, basenu oraz przebywania na słońcu. W tym okresie stosujemy odpowiednią pielęgnację miejsca, które zostało poddane zabiegowi. Po pigmentacji klient dostaje dawkę ważnych informacji pozabiegowych.

Efekt makijażu permanentnego powiek utrzymuje się przez okres około 3 – 5 lat. Pigmentację brwi należy powtórzyć średnio po ok 1,5 roku.

Czas zabiegu to 2-2,5h brwi i 1-1,5h kreska

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji

Więcej zdjęć dostępnych jest na naszym profilu na Facebooku >>