Photo by Haley Rivera on Unsplash

Photo by Haley Rivera on Unsplash

STYLIZACJA RZĘS METODĄ 1:1
Przedłużanie sztucznych rzęs metodą „1:1” jest dobrym sposobem na wydłużenie, optyczne zagęszczenie, pogrubienie i jednoczesne podkręcenie naturalnych rzęs. Efekt jest niezwykle naturalny, gdyż sztuczne rzęsy są bardzo lekkie i niewiele różnią się od tych naturalnie rosnących na powiece. Zabieg przedłużania rzęs jest przeznaczony dla osób w każdym wieku. Niewątpliwą stylizacji rzęs jest brak konieczności ich tuszowania, rzęsy są odporne na wodę, pot i łzy, można w nich pływać oraz opalać się. Po wykonani stylizacji metodą „1:1″ możesz cieszyć się efektem kuszącego spojrzenia na min 4 tygodnie. Ponieważ rzęsy mają swój czas wzrostu, w pewnym momencie wypadają, a w ich miejscu narastają nowe, więc należy je uzupełniać. Łatwe w pielęgnacji.

STYLIZACJA RZĘS METODĄ OBJĘTOŚCIOWĄ
Rzęsy objętościowe charakteryzują się sprężystą, delikatną strukturą oraz lekkością, które powodują efekt pogrubienia i niesamowitej objętości rzęs. Są lekkie, dzięki czemu nie obciążają i nie powodują uszkodzeń rzęs naturalnych, wygodne w aplikacji. Efekt rzęs 2D-5D sprawia, że oko wygląda zjawiskowo. Podobnie jak wyżej są odporne na różne czynniki zewnętrzne i stylizację należy uzupełniać średnio co 3-4 tygodnie. Różna grubość oraz rodzaj podkręcenia rzęsek powoduje, że każda z Was je pokocha i stworzy dzięki nam efekt „WOW”. Łatwe w pielęgnacji.

STYLIZACJA RZĘS METODĄ BLINK EXPRESS
To najszybsza metoda przedłużania rzęs, stworzona przez Secret Lashes. Rzęsy aplikowane są w pozycji siedzącej w 30 minut. Doskonała alternatywa na specjalne wyjścia, takie jak: śluby, sesje zdjęciowe, stylizacje wieczorne, wesela, studniówki. Rzęsy utrzymują się do dwóch tygodni a ich aplikacja jest szybka i przyjemna.

STYLIZACJA RZĘS WYKONANA PODCZAS MAKIJAŻU
Kępki rzęs doklejamy w kilka minut podczas wykonywania makijażu okolicznościowego. Trwałość do 3 dni.