Dłonie są wizytówką człowieka. W naszym salonie każdy znajdzie coś dla siebie. Po dokładnym wywiadzie i zdiagnozowaniu płytki paznokciowej dobierzemy odpowiednią metodę pielęgnacji lub stylizacji paznokci. Wprowadzając manicure kombinowany do każdej usługi stylizacji paznokci z malowaniem płytki klient ma pewność, że odrost nie będzie tak widoczny jak przy klasycznym manicure hybrydowym czy żelowym. Staramy się aby każdy zabieg był wykonany z dużą precyzją i dokładnością. Śledząc na bieżąco obowiązujące trendy, podnosząc nasze kwalifikacje oraz mając do wyboru szeroką gamę usług zadowolimy nawet najbardziej wymagających klientów. Obok manicure tradycyjnego, biologicznego i manicure SPA proponujemy naszym klientom różnego typu stylizacje paznokci jak i manicure pielęgnacyjne z zastosowaniem odżywek.

MANICURE Z MONOFAZĄ

Jest to manicure, w którym usuwamy skórki na życzenie klienta, nadajemy kształt paznokciom i nakładamy specjalny lakier światłoutwardzalny, który utrzymuje się ok 2 tygodnie. Jest to świetna alternatywa do zwykłego manicure tradycyjnego. Czas aplikacji to 30-45 minut.

MANICURE HYBRYDOWY

Szukając sposobu na trwały, ale i nieszkodliwy dla paznokci manicure, traficie w końcu na tak zwany manicure hybrydowy. Popularny zabieg jest alternatywą dla żelu czy akrylu, utrzymuje się przez około 2-3 tygodnie. Pomimo swojej ceny (zwykle dwukrotnie przewyższającej koszt tradycyjnego lakieru do paznokci), hybrydowy manicure zdobywa coraz szersze grono zwolenniczek. Stylizacja trwa ok 60 minut i jest najbardziej naturalnie wyglądającą trwałą metodą upiększania paznokci. Produkty są nakładane cienkimi warstwami utwardzane w lampie emitującej światło UV. Podczas manicure hybrydowego można przedłużać paznokcie a tym samym odżywiać, dzięki zastosowaniu specjalnej bazy z proteinami.

MANICURE ŻELOWY

Aby wykonać tego typu manicure, należy nałożyć specjalny, żelowy preparat bezpośrednio na płytkę paznokcia lub na wcześniej nałożony tips. Utwardza się go również przy pomocy lampy UV. Zaletą manicure’u żelowego jest możliwość kreowania kształtu paznokcia i przedłużania go. Czas trwania to 60-120 minut. Taki manicure utrzymuje się nawet do 6 tygodni.

MANICURE TYTANOWY

Stanowi połączenie trwałości manicure hybrydowego czy akrylowego z zaletami manicure’u pielęgnacyjnego. Preparaty użyte do jego wykonania zawierają składniki odżywcze, które poprawiają stan zdrowia paznokci. Są nimi np. witaminy A, D, E oraz wapń. W skład preparatów do manicure’u tytanowego wchodzi też dwutlenek tytanu oraz polimer akrylowy, które zapewniają trwałość, a także nadtlenek benzoilu, czyli substancja dezynfekująca. Lakier tytanowy utrzymuje się na paznokciach nawet 6 tygodni. Do utwardzenia go nie wykorzystuje się lampy UV. Paznokcie wyglądają naturalnie i elegancko. Sam zabieg nie jest czasochłonny – zwykle zabiera od 45 d0 60 minut.

MANICURE JAPOŃSKI

Rozdwajające się, łamliwe paznokcie są bolączką wielu kobiet. Jeśli nie możesz poradzić sobie ze zniszczoną płytką, ratunkiem może okazać się sposób pielęgnacji stosowany przez Japonki. Zasada tego manicure jest bardzo prosta – polega na intensywnym wcieraniu w płytkę zielonej pasty. Pasta zawiera substancje, które odżywiają i wzmacniają paznokcie, a także nadają im wyjątkowy blask różowej perły – krzemionkę z Morza Japońskiego, pyłek pszczeli, keratynę, witaminy A i E.

Do zabiegu nie używa się metalowych pilniczków do skracania paznokci, ani nie wycina się skórek. Efekt widać natychmiast – paznokcie są idealnie gładkie i lśniące. Aby kuracja przyniosła trwały efekt, manikiur należy powtórzyć 3,4 razy w odstępie zwykle 3 tygodni. Czas trwania zabiegu to ok 40 minut.