Nasz salon to THALGO. Pracujemy głównie na kosmetykach tej znanej na całym świecie marce kosmetycznej. 

Marka THALGO to niekwestionowany lider SPA i Thalassoterapii nieprzerwanie od ponad 50 lat na świecie i od ponad 20 lat w Polsce. Thalgo jest autorem wielu patentów, które zrewolucjonizowały międzynarodowy, profesjonalny rynek kosmetyczny. W kosmetykach wykorzystano wyjątkowo dobroczynne właściwości morskiej wody, flory i fauny, tworząc najwyższej klasy preparaty, które każdego roku zdobywają za swoją jakość oraz skuteczność prestiżowe i najwyższe nagrody w Polsce oraz na świecie. Obok tej doskonałej oferty zabiegowej na twarz, szyję, dekolt oraz ciało (zabiegi relaksacyjne, masaże antycellulitowe, bańką chińską i inne) proponujemy również zabiegi firmy Ella Bache i Purles.

Ponadto specjalizujemy się w usuwaniu problemów związanych z przebarwieniami. Proponujemy zabiegi złuszczana takie jak mikrodermabrazja, kwasy, i inne. Zapraszamy również na fenomenalny w swoim działaniu zabieg Cosmelan. Podczas wieloletniej praktyki w usuwaniu przebarwień proponujemy Państwu sprawdzony zabieg, który usuwa aż 95% przebarwień z twarzy.

Dbając o pielęgnację musimy wspomnieć o zabiegach na trądzik, rozszerzone naczynka ale także o zabiegach przeciwzmarszczkowych i liftingujących. Miedzy innymi lifting urządzeniem Protage, mezoterapię igłową oraz lifting osoczem bogatopłytkowym.