logo galeria zmyslow logo galeria zmyslow

O nas

Salon kosmetyczny Galeria Zmysłów to miejsce łączące w sobie profesjonalizm, styl oraz niepowtarzalną atmosferę. Możemy się pochwalić fachową i miłą obsługą, która nie tylko profesjonalnie dobierze i wykona zabieg, ale również wprowadzi Cię w inny świat. Świat ciszy, spokoju, relaksu, zmysłowości. W nieoczekiwany sposób zarazi Cię uśmiechem i pozytywna energią.

Nasze długoletnie doświadczenie, jak i zdobyte certyfikaty oraz dyplomy, pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. A wszystko to dla Ciebie.

Obok fantastycznej oferty znanej i cenionej na całym świecie ekskluzywnej marki THALGO proponujemy również profesjonalny makijaż na preparatach ART DECO. Nasze wizażystki dopasują i wyczarują makijaż na każdą okazję.

Najnowsze technologie m.in. mikrodermabrazja diamentowa, peeling kawitacyjny, sonoforeza w połączeniu z najwyższej jakości preparatami w widoczny sposób uczynią Twoją skórę bardziej atrakcyjną i pozwolą pozbyć się dotychczasowych problemów.

Duży nacisk kładziemy na pielęgnację dłoni i stóp. Obok zabiegów upiększających (manicure, tipsy, żel, fiberglass) proponujemy kosmetyczny jak i leczniczy pedicure na preparatach najlepszej i najbardziej cenionej w świecie podologii marki GEHWOL. Możemy pochwalić się również dużymi umiejętnościami w zakresie zakładania klamer na wrastające paznokcie u stóp.

Dobór zabiegów poprzedzony jest profesjonalną diagnozą skóry, dzięki czemu uzyskasz oczekiwany efekt.

Po wizycie w naszym salonie możesz skorzystać z usług fryzjerskich lub nadal relaksować się w saunie czy jacuzzi. Doskonałym połączeniem w terapii wyszczuplającej lub antycellulitowej jest możliwość skorzystania w jednym miejscu z basenu i dobroczynnych masaży.

Przyjdź i doświadcz tego wszystkiego.

Dzięki Galerii Zmysłów, każdy może być bliżej piękna.